Bef Home – AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
76000kr – 87200krPrisomrÃ¥de: 76000kr til 87200kr ink. mva
Bestillings vare
AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
| Vekt | 337 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 170 cm |
| Bredde på glass | 75 cm |
| Høyde på glass | 46,8 cm |
| Total bredde | 99,2 cm |
| Total dybde | 58,7 cm |
| Total høyde | 159,3 cm |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – MBO PW15 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBO/PW/15/P/BS/W
60000kr – 63700krPrisomrÃ¥de: 60000kr til 63700kr ink. mva
