Bef Home -AQUATIC WH 80 – Vannmantlet Peisinnsats
59000kr – 70200krPrisområde: 59000kr til 70200kr ink. mva
Bestillings vare
AQUATIC WH 80 – Vannmantlet Peisinnsats
💡 Estetikk og funksjonalitet: Elegant design og stort panoramaglass gir et attraktivt uttrykk og maksimal flammeopplevelse.
🌍 Effektivitet og miljø: Høy varmeeffektivitet og samsvar med gjeldende normer reduserer drivstofforbruk og utslipp.
⚙️ Enkel betjening: Enkel regulering, self-cleaning glass og smidig rengjøring – uten unødvendig kompleksitet.
🔧 Fleksibel tilpasning: Mulighet for valg av dørside, justerbare ben og ekstern lufttilførsel gjør installasjonen enkel – også i boliger med mekanisk ventilasjon.
| Vekt | 272 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 170 cm |
| Bredde på glass | 75 cm |
| Høyde på glass | 46,8 cm |
| Total høyde | 144,4 cm |
| Total dybde | 50,8 cm |
| Total bredde | 82 cm |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – Aquatic WH V 70 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001401
65000kr – 73600krPrisområde: 65000kr til 73600kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002140
68500kr – 85900krPrisområde: 68500kr til 85900kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002144
74000kr – 91400krPrisområde: 74000kr til 91400kr ink. mva
