Kratki – TORA – Frittstående
29300kr ink. mva
1 på lager (kan også restbestilles)
TORA – Frittstående
Tora serien med frittstående ovner er nøye utformet for å passe inn i en rekke forskjellige hjem. Denne ovnsserien deler samme brennkammer, men skiller seg ut ved å tilby flere forskjellige bekledninger i kvartsitt eller stål. Du får den også i 3 forskjellige høyder, slik at du kan velge akkurat den høyden som passer ditt hus. Enten du foretrekker en enkel og diskret stil eller ønsker at ovnen skal være i sentrum, da gir TORA deg valget. Du kan velge mellom stålbekledning for et klassisk uttrykk eller med Kvartsitt bekledning for å lage din egen stil og farge.
| Vekt | 180 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 180 cm |
| Design | Firkant, Full glassfront, hjørne, Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 43,5 cm |
| Total dybde | 43,5 cm |
| Total høyde | 150,6 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | hjøre / 2 sidige |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Firemaker – FIREBOB – Takhengt vedovn
SKU:
FFB69FSL
128000kr – 214000krPrisområde: 128000kr til 214000kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Fireplace – STELLARIA – Frittstående
35000kr – 36000krPrisområde: 35000kr til 36000kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – FLOKI BOX – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PF/Q
67100kr – 68700krPrisområde: 67100kr til 68700kr ink. mva
