Fireplace By Norvai – SANTOLINI – Elementpeis
46500kr – 48400krPrisområde: 46500kr til 48400kr ink. mva
Bestillings vare
SANTOLINI – Elementpeis
Santolini Stål skiller seg ut med sitt moderne utseende og imponerer med et ekstra bredt brennkammer. Den har et frontglass og to sideglass med et effektivt glassrengjøringssystem som sørger for klart innsyn i flammene. En kontinuerlig luftstrøm holder glasset rent og klart. Ovnen er utstyrt med varmelagringssteiner, noe som gir en god og jevn varme etter fyring.
Den kan også bestilles med vedlagringsmodul.
| Vekt | 170 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 40 × 58 × 140 cm |
| Design | Firkantet, Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 58 cm |
| Total dybde | 40,5 cm |
| Total høyde | 140 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Varmelagring | nei |
| Vedlagrings modul | ja |
| Innebygget brannvegg | ja, nei |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – ERIK W – Frittstående
27200kr – 34600krPrisområde: 27200kr til 34600kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – FLOKI BOX S2 – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PL/Q
68900kr – 70500krPrisområde: 68900kr til 70500kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Rocal – ANGLE – Vegghengt
SKU:
X1330
56100kr – 58800krPrisområde: 56100kr til 58800kr ink. mva
