Kratki – MBN 680 – Peisinnsats
36700kr – 41400krPrisområde: 36700kr til 41400kr ink. mva
Bestillings vare
MBN 680 – Peisinnsats
Sola er en peis som skiller seg ut fra de tradisjonelle innsatsene. Denne modellen tilbyr et høyt format glass, hvor flammene skinner i sentrum. Peisen er nett og plassbesparende, og passer perfekt i hjørner og kroker. Dersom du ønsker peis, men har liten plass – da kan Norvai Sola være løsningen på problemet.
Høyden på glasset er hele 63 cm! Døren har solid hengsel, noe som sikrer en trygg lukking og tetthet.
| Vekt | 200 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 190 cm |
| Bredde på glass | 40,2 cm |
| Design | hjørne |
| Farge | Sort |
| Høyde på glass | 62,6 cm |
| Total bredde | 54,7 cm |
| Total dybde | 54,7 cm |
| Total høyde | 160 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | hjøre / 2 sidige |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Hengslet | Høyre side, Venstre side |
| Rammetype | med oppkant 35 mm, uten ramme |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001361
76000kr – 87200krPrisområde: 76000kr til 87200kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002143
71500kr – 88900krPrisområde: 71500kr til 88900kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
