Kratki – FALCON/W – Frittstående
29500kr – 30500krPrisområde: 29500kr til 30500kr ink. mva
FALCON/W – Frittstående
FALCON W er en frittstående stålovn med avrundet front som lar deg se bålet fra ulike vinkler. Det er en flott løsning for folk som ønsker det virkelige varmen i hjemmet, men som ikke har for mye plass. Moderne tekniske løsninger garanterer økonomisk og miljøvennlig forbrenning. Moderne klassisk design, romslig frontglass kombinert med et stort brennkammer påvirker i betydelig grad den attraktive innsynet til flammene.
| Vekt | 150 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 160 cm |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 56,3 cm |
| Total dybde | 44 cm |
| Total høyde | 124,3 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Drooff – GARDA PLUS – Frittstående
SKU:
drgapspslhs
63000kr – 70500krPrisområde: 63000kr til 70500kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Firemaker – FIREBOB – Takhengt vedovn
SKU:
FFB69FSL
128000kr – 214000krPrisområde: 128000kr til 214000kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
