Max Blank – NURNBERG BF TP CGS – Bakerovn
93000kr ink. mva
Bestillings vare
Utsolgt, men kan bestilles
NURNBERG BF TP CGS – Bakerovn
Toppmontering, antracit lakk, topplate ( CGS ) creme glatt stein.
Dimensjoner på 136 (h) x 55 (b) x 43 (d) cm har Nürnberg BF et effektområde på 3,3 – 6,5 kW ved vedforbrenning og 7,5 / 11 kW ved pelletsforbrenning. Med denne viser den 248 kg på vekten. Modellen Nürnberg BF oppnår energieffektivitetsklassen A+.
| Vekt | 265 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 165 cm |
| Total bredde | 55 cm |
| Total dybde | 43 cm |
| Total høyde | 136 cm |
| Topplate | creme glatt stein |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Drooff – BRUNELLO 2 – Frittstående
SKU:
drbr2ssl
48500kr – 61000krPrisområde: 48500kr til 61000kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Drooff – FORANO – Frittstående
SKU:
drfoslgs
82000kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Drooff – LIVERA L PANORAMA – Frittstående
74000kr – 116600krPrisområde: 74000kr til 116600kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – FLOKI BOX S2 – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PL/Q
68900kr – 70500krPrisområde: 68900kr til 70500kr ink. mva
