Bef Home – Feel V8 – peisinnsats
49000kr – 62500krPrisomrÃ¥de: 49000kr til 62500kr ink. mva
Bestillings vare
Feel V8 – peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen pÃ¥ det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder pÃ¥ varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgÃ¥r alle forventninger.
| Vekt | 255 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 98,1 cm |
| Total dybde | 39,8 cm |
| Total høyde | 158,5 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | Frontglass |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN 8 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002115
86250kr – 107125krPrisomrÃ¥de: 86250kr til 107125kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 8 N AQUANTIC II – Vannmentlet Peisinnsats
88750kr – 109625krPrisomrÃ¥de: 88750kr til 109625kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – REGNOR ROMDELER – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/500/500
82500kr – 118750krPrisomrÃ¥de: 82500kr til 118750kr ink. mva
