Bef Home – FEEL 8CL/8CP – Peisinnsats
53000kr – 70100krPrisområde: 53000kr til 70100kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL 8CL/8CP – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 150 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 135 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 67,7 cm |
| Total dybde | 35,7 cm |
| Total høyde | 116,1 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 2 sidig |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home -AQUATIC WH 80 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001360
59000kr – 70200krPrisområde: 59000kr til 70200kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – NBU 500/700 – Peisinnsats
93000kr – 99500krPrisområde: 93000kr til 99500kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – REGNOR PANORAMA – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/800/400/BA1
64000kr – 71000krPrisområde: 64000kr til 71000kr ink. mva
