Bef Home – TWIN- 7CL/7CL- Peisinnsats
53000kr – 61300krPrisomrÃ¥de: 53000kr til 61300kr ink. mva
Bestillings vare
TWIN- 7CL/7CL- Peisinnsats
Tunnel modell, begge dørene er hengslet, og åpnes med et håndtak, begge dørene med hjørneglass (ene glasset er helbuet) .Luftregulering på begge sider. Innmaten er laget av carcon. Ekstern luftinngang kan kobles til elektrisk regulering. Enkel kontroll med ett reguleringsspjeld. Kan leveres med ramme på begge sider.
| Vekt | 160 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 140 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 64 cm |
| Total dybde | 66 cm |
| Total høyde | 120,6 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidig tunnel |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
| Rammefarge | rustfritt, sort |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002144
74000kr – 91400krPrisomrÃ¥de: 74000kr til 91400kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 8 N AQUANTIC II – Vannmentlet Peisinnsats
71000kr – 87700krPrisomrÃ¥de: 71000kr til 87700kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – REGNOR PANORAMA – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/800/400/BA1
64000kr – 71000krPrisomrÃ¥de: 64000kr til 71000kr ink. mva
