Bef Home – THERM V8C – Peisinnsats
88000kr – 100000krPrisområde: 88000kr til 100000kr ink. mva
Bestillings vare
THERM V8C – Peisinnsats
| Vekt | 285 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 165 cm |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, påbyggningsramme, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Total bredde | 104 cm |
| Total dybde | 62,8 cm |
| Total høyde | 147,9 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002141
78500kr – 95900krPrisområde: 78500kr til 95900kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002144
74000kr – 91400krPrisområde: 74000kr til 91400kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500kr – 94200krPrisområde: 77500kr til 94200kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – MBA PW17 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBA/PW/17/P/BS/W
68000kr – 73900krPrisområde: 68000kr til 73900kr ink. mva
