Rocal – LARIS 80LD – Kassett innsats
| Brennbar vegg ( bak ) | 25 cm |
|---|---|
| Brennbar vegg ( side ) | 38 cm |
| Diameter luftinntak ( Ø ) | 100 |
| Diameter på røykgassutløp ( Ø ) | 150 |
| Energiklasse | A+ |
| Nominell effekt ( kW ) | 6,9 |
| Total bredde | 80 cm |
| Total dybde | 40,8 cm |
| Total høyde | 56,9 cm |
| Type glass | 2 sidig |
| Type dør | Hengslet dør |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
