Bef Home – FEEL V6CL/V6CP- Peisinnsats
55000kr – 69800krPrisomrÃ¥de: 55000kr til 69800kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL V6CL/V6CP- Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen pÃ¥ det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder pÃ¥ varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgÃ¥r alle forventninger.
| Vekt | 225 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 67,9 cm |
| Total dybde | 48,5 cm |
| Total høyde | 116,1 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | 2 sidig |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001361
76000kr – 87200krPrisomrÃ¥de: 76000kr til 87200kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – MBA PW17 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBA/PW/17/P/BS/W
68000kr – 73900krPrisomrÃ¥de: 68000kr til 73900kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – REGNOR ROMDELER – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/500/500
66000kr – 95000krPrisomrÃ¥de: 66000kr til 95000kr ink. mva
