Bef Home – FEEL 8 – Peisinnsats
38000kr – 51500krPrisområde: 38000kr til 51500kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL 8 – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 170 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 135 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 79,2 cm |
| Total dybde | 36,3 cm |
| Total høyde | 119,1 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home -AQUATIC WH 80 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001360
59000kr – 70200krPrisområde: 59000kr til 70200kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – MBA PW17 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBA/PW/17/P/BS/W
68000kr – 73900krPrisområde: 68000kr til 73900kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
