Bef Home – FEEL 6C – Peisinnsats
55000kr – 62700krPrisomrÃ¥de: 55000kr til 62700kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL 6C – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen pÃ¥ det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder pÃ¥ varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgÃ¥r alle forventninger.
| Vekt | 135 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 130 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 64 cm |
| Total dybde | 38 cm |
| Total høyde | 110,2 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt, sort |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002144
74000kr – 91400krPrisomrÃ¥de: 74000kr til 91400kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500kr – 94200krPrisomrÃ¥de: 77500kr til 94200kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 8 N AQUANTIC II – Vannmentlet Peisinnsats
71000kr – 87700krPrisomrÃ¥de: 71000kr til 87700kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – REGNOR ROMDELER – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/500/500
66000kr – 95000krPrisomrÃ¥de: 66000kr til 95000kr ink. mva
