Bef Home – DOUBLE 7/FEEL – Peisinnsats
40000kr – 62300krPrisområde: 40000kr til 62300kr ink. mva
Bestillings vare
DOUBLE 7/FEEL – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 150 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 135 cm |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | hvit, sort |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Total bredde | 74 cm |
| Total dybde | 39,1 cm |
| Total høyde | 117,8 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 2 sidig tunnel |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – AQUATIC WH 70 CL/CP – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001402
61500kr – 70600krPrisområde: 61500kr til 70600kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – AQUATIC WH V 70 CP/CL – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001405
80000kr – 89100krPrisområde: 80000kr til 89100kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002143
71500kr – 88900krPrisområde: 71500kr til 88900kr ink. mva
