Bef Home – DOUBLE V7 FEEL – Peisinnsats
50000kr – 69600krPrisområde: 50000kr til 69600kr ink. mva
Bestillings vare
DOUBLE V7 FEEL – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 225 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 90,1 cm |
| Total dybde | 39,3 cm |
| Total høyde | 158,5 cm |
| Type dør | Hengslet dør, Heve / senkedør |
| Type glass | 2 sidig tunnel |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002140
68500kr – 85900krPrisområde: 68500kr til 85900kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Kratki – REGNOR ROMDELER – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/500/500
66000kr – 95000krPrisområde: 66000kr til 95000kr ink. mva
