Bef Home – Feel V8 – peisinnsats
49000kr – 62500krPrisområde: 49000kr til 62500kr ink. mva
Bestillings vare
Feel V8 – peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 255 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 98,1 cm |
| Total dybde | 39,8 cm |
| Total høyde | 158,5 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | Frontglass |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Du kan velge frakt- og leverings alternativer når du går til kassen:
Fastpris: pris avhengig av totalvekten av bestillingen.
Pakker innenfor 120 x 60 x 60 cm
Med totalvekt over 35kg- vi vil beregne fraktkostnad individuelt (vennligst spør om leveringspris).
Lokal henting fra Forus på vårt lager.
Relaterte produkter
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – AQUATIC WH V 70 CP/CL – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001405
80000kr – 89100krPrisområde: 80000kr til 89100kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002141
78500kr – 95900krPrisområde: 78500kr til 95900kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500kr – 94200krPrisområde: 77500kr til 94200kr ink. mva
Velg alternativ
Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
